Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно

ПОВІТРОПРОВОДИ ДЛЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Ми спеціалізуємося на виробництві модульних поліпропіленових повітропроводів для промислових об'єктів. Пластикова вентиляція – це економічне рішення, яке має багато переваг перед металевими альтернативами. Надійне та довговічне рішення, яке забезпечить чудову продуктивність протягом багатьох років.

ПЛАСТИКОВА
ВЕНТИЛЯЦІЯ - ЦЕ ДОВГОВІЧНО

Строк служби сталевої оцинкованої вентиляції в хімічній промисловості 10 років, поліпропіленова буде служити 30 років. Пластик має набагато нижчу теплопровідність, ніж метал, що запобігає утворенню конденсату навіть за складних виробничих умов. Поліпропілен також протистоїть корозії від кислот або інших хімічних сполук, які зазвичай зустрічаються в промислових середовищах, краще, ніж інші матеріали, такі як сталь або алюміній.

ЕкономічнА вигОДА ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ

За рахунок малої ваги установка або заміна елементів вентиляції значно зменшує витрати.

Модернізована пластикова вентиляційна система , гарантовано підвищить загальну ефективність будь-якого промислового об’єкта.

ІНШІ ПЕРЕВАГИ

використання пластикових повітроводів для вашого промислового об’єкта

1

Легка конструкція

Висока міцність, стійкість до корозії та зносу
Термостійкість до 230°C

2
Термостійкість

Ефективний потік повітря з мінімальним шумовим забрудненням. Модульна структура розроблена для забезпечення повітряного потоку та вентиляції, а також зниження споживання енергії.

3
Низький рівень шуму

Проста в установці та обслуговуванні. Завдяки використанню екструзійного зварювання систему можна встановити швидко з мінімальними перешкодами.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
Наш конструкторський відділ роблять розрахунок виготовлення вентиляції, прораховують вартість та терміни виготовлення.
ПРОЄКТУВАННЯ
При затвердженні ціни повітроводів складається договір та виставляється рахунок на оплату. Наші поліпропіленові повітроводи розроблені відповідно до найвищих стандартів безпеки та продуктивності.
ПОГОДЖЕННЯ
Після узгодження креслень обома сторонами ми приступаємо до виготовлення повітроводів, термін виготовлення в залежності від складності складає від 1 до 14 робочих днів.
ВИГОТОВЛЕННЯ
1
Оплата
Доставка
безготівковий розрахунок
Безкоштовна консультація
рік гарантія
швидкий прорахунок
по Україні
PLASTICAGRO
якщо ви шукаєте доступну і надійну технологію для виготовлення нових або модернізації існуючих повітропроводів на вашому виробництві, звертайтеся, до нас сьогодні для попереднього розрахунку.
01
Оскільки виробництво та промисловість продовжують розвиватися, багато фабрик і майстерень повинні оновити свої системи опалення, вентиляції та кондиціонування повітря. Традиційні металеві, цегляні та бетонні вентиляційні системи вже не в змозі витримувати вимоги сучасного промислового середовища
/ Заміна вентиляції
02
Пластикова вентиляційна система може як замінити існуючу систему, так і використовуватися для обшивки існуючої системи. Модульна структура розроблена для забезпечення чудового повітряного потоку та вентиляції, а також зниження рівня шуму та споживання енергії. Завдяки використанню екструзійного зварювання систему можна встановити швидко з мінімальними перешкодами.

/Оновлення існуючої вентиляційної системи