Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
PLASTICAGRO

РЕМОНТ ПЛАСТИКОВИХ БАСЕЙНІВ

1

Пластикові басейни

Професіонали нашої компанії пропонують ремонт пластикових басейнів і інші типи подібних робіт: ремонт поліпропіленових басейнів, пайка поліпропіленової чаші, ремонт тріщини в басейні.
Ми ремонтуємо поліпропіленові басейни, а також басейни з ПНД і поліетилену високого тиску. Поліпропіленові басейни виготовляються різними технологіями і методами виробництва. Пластикові басейни бувають зварними, литими, штампованими або формованими. Басейни з полімерних матеріалів не вимагають особливого догляду, але іноді в процесі експлуатації виникають деякі труднощі, такі як: порвало дно басейну після зими, протікання або тріщина в басейні, що з'явилася в результаті перепаду температур, необхідність заглушити отвори в басейні, врізати додаткову трубу і т.д.
Форма і розміри пластикового басейну обмежені лише фантазією власника. Чим більше стиків, кутів і нерівних поверхонь в басейні, тим більша ймовірність протікання або появи тріщини. В цьому випадку ремонту басейну не уникнути.
«Виникає необхідність викликати зварника пластмаси на ремонтні роботи? Ми проводимо ремонт пластикових басейнів з виїздом в будь-які міста України. Швидко оцінимо пошкодження або характер робіт і направимо до вас фахівця в найкоротші терміни.»
PLASTICAGRO
2

Ремонт басейну

Ремонт басейнів виконується зварювальними екструдерами, із застосуванням якісних матеріалів, що гарантує надійний ремонтний швів і подальшу експлуатацію виробу.
Басейн ремонтується протягом одного-двох годин (якщо пошкодження невеликі) або пайка може зайняти весь день, якщо пошкодження серйозні.
Вартість ремонту пластикових басейнів і ціни на пайку поліпропіленової чаші формуються в залежності від характеру пошкодження і складності робіт. Ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами безпосередньо, щоб дізнатися орієнтовні розцінки для вашого випадку або отримати інформацію про знижки!
Для ремонту басейну ми використовуємо тільки якісні матеріали лідерів виробництв полімерної сировини і напівфабрикатів. На всі ремонтні роботи ми даємо гарантію. Поліетиленові басейни (чаші з поліетилену) теж підлягають ремонту.
PLASTICAGRO
3

Виготовлення нового поліпропіленового басейну

Виготовлення поліпропіленових басейнів також входить в спектр послуг нашої компанії. Можливо виготовлення пластикових чаш для басейнів, як за місцем установки (будь це заміський будинок або ділянка), так і на нашому виробництві.