Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно

Ремонт пластику своїми руками

Чи можна зробити ремонт пластикового бака, ємності чи резервуара самостійно?

Якщо коротко
Самостійне відновлення без спеціального обладнання поліетиленових виробів майже неможливе. Якщо ви шукаєте, клеї смоли або будь-яку схожу технологію для ремонту пластику - НЕ намагайтеся. Клею для поліетилену та поліпропілену просто немає, а виробники, які стверджують, що клей або герметик може заклеїти тріщину в цих матеріалах - лукавлять.
Тільки екструзійне зварювання
Поліетилен або поліпропілен ремонтуються тільки зварюванням. Якщо потрібна гарантія та герметичність паливних баків або баків для інших рідин, то домогтися її можна виключно екструзійним зварюванням. Для пайки пластикового бака для води особливих умов немає, він повинен бути сухим. Задаєтеся питанням - чим заклеїти пластиковий бак? Не поспішайте!
НЕ РОБІТЬ цього
Поліетиленові і поліпропіленові ємності по ряду своїх властивостей не склеюються. Герметики, клей і епоксидні смоли не допоможуть вам у розв'язання цієї проблеми, а погіршення якості поверхні може здорожити наступні роботи по відновленню вироби.
Починаємо ремонт
Необхідно визначити матеріал з якого зроблена деталь, потім вибрати метод виробництва робіт і приступити до відновлення зламаного виробу. Кожен полімер (а їх різновидів безліч) має свою температуру плавлення. Відповідно, для ремонту потрібно підбирати температурний режим ремонтний матеріал та метод ремонту індивідуально під кожен пластиковий виріб.
А потім...
Ремонт пластикового бака можна розділити на 2 види: екструзійний і прутковий (пайка термофеном). Інші способи ремонту не ефективні (клей, герметик, піни і т.д.). Будь який ремонт ускладнюється правильним підборо матеріалу, ремонтний полімер має бути такої самої марки пластику для оптимального результату.
І наостанок
Зварка нагрітим повітрям(За допомогою термофена і пластикової присадки)
Менш ефективний спосіб. Зазвичай їм варять не сильно навантажені пластикові деталі, або незначні пошкодження. Термін експлуатації після пайки - від 1 місяця (в залежності від навантаження). Великий ризик перегріву місця зварювання при ремонті, перегрітий пластик стає крихким та гірше піддається ремонту.