Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
PLASTICAGRO

РЕМОНТ ПЛАСТИКА В УКРАЇНІ

1

PLASTICAGRO

Ми команда висококласних майстрів, що пропонує професійний ремонт пластику для приватних осіб і великих компаній! Працюємо швидко з виїздом на будь-яке місце роботи.
Види робіт: ремонт та зварювання пластику, відновлення пластику, пайка пластиків або пайка пластмас, ремонт пластикових деталей, ремонт і модернізація пластикових бочок сільськогосподарських обприскувачів і сівалок, ремонт бункера пневматичної сівалки. Ми виконуємо ремонт пластика практично будь-яких марок, полімерні вироби різної форми і конфігурації.
«Поломка пластикових виробів є досить поширеною проблемою в наші дні. Багато пластикових виробів в процесі експлуатації тріскаються, ламаються і приходять в непридатність. У відновленні зламаних деталей допоможе зварювання пластику або, як ще називають цей процес - пайка пластика.»
PLASTICAGRO
2

Пайка пластмаси

Пайка пластмаси - процес, що вимагає ретельної підготовки, досвіду фахівця і правильної оцінки ремонтопридатності виробу. Якщо не дотримуватися всіх особливостей технології, то шов вийде ламким і не витримає навіть незначних навантажень.
3

Екструзійний спосіб ремонту

Ремонт пластику в екструзійний спосіб - це найбільш ефективна методика, що дозволяє виробам надалі працювати герметично і під навантаженнями. Не всі вироби можна відремонтувати за допомогою екструзійного зварювання. Іноді товщина матеріалу або його властивості дозволяють здійснити ремонт тільки за допомогою пруткового способу. Для початку робіт необхідно визначити матеріал з якого зроблена деталь, потім вибрати метод виробництва робіт і приступити до відновлення зламаного виробу. Кожен полімер (а їх різновидів безліч) має свою температуру плавлення. Відповідно, для ремонту потрібно підбирати температурний режим індивідуально під кожен виріб.