Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
PLASTICAGRO

РЕМОНТ СЕПТИКА

1

Типи робіт по ремонту септика

Компанія "PLASTICAGRO" пропонує вам ремонт септика з гарантією якості !
Ви можете обрати необхідний тип робіт: ремонт септика, ремонт пластикового септика, ремонт септика із пластику, нарощування горловини септика, пайка септиків, зварювання септика. Також до спектру наших послуг можна віднести зварювання перегородки, пайку вушок для транспортування, додаткових елементів очищення, зварка труби та інші послуги.
Приварити в септик трубу можна різними способами - посадити на герметик, механічну муфту або кільце ущільнювача. Але ці методи не дадуть гарантії герметичності і з часом почнуться протікання.
«У житті бувають різні ситуації та іноді пластикові септики виходять з ладу. З'являються протікання, виникають тріщини, проломи днища та інші ушкодження. Зсуви ґрунту часто призводять до того, що зім'яло і пошкодило септик. Клей, герметики та інші ремонтні суміші тут марні. Тріщина в септику не дає йому нормально функціонувати, адже стічні води септика потрапляють в грунт, забруднюючи ділянку.»
PLASTICAGRO
2

Протікання септика

Найбільш часта причина протікання септика - тріщина в матеріалі пластика, через яку очисні води потрапляють в ґрунт і забруднюють навколишнє середовище, підземні джерела води. Крім того, з часом, при протіканні з'являється запах, який з накопиченням неочищеної води тільки посилюється. Деякі умільці намагаються заклеїти місце тріщини клеєм або герметиками. Робити це ні в якому разі не можна. Герметик в зіткненні з пластиком не закріплюється і тільки сприяє розростанню тріщини.
«Допомогти може тільки екструзійне зварювання септика. При неможливості проведення екструзії, можна провести пайку прутком (феном), але це тимчасовий захід. У майбутньому протікання знову з'явиться на колишньому місці. Довготривалим і герметичним методом є зварювання екструдером.»
PLASTICAGRO
3

Нарощування горловини септика із пластику

Часто грунтові води заливають існуючу горловину септиків. Ми надаємо послугу - нарощування горловини септика із пластику на замовлення! Ми виготовляємо кільце потрібної висоти і діаметром, відповідним до існуючого кільцю. Потім кільця з'єднуються і зварюються екструдером. Ціна кільця залежить від діаметра і товщини матеріалу. Основну масу септиків виготовляють з поліетилену, але іноді виробники не економлять на матеріалі і роблять поліпропіленові системи. Такі вироби мають більш тривалий термін експлуатації.

Метод екструзійного зварювання дозволяє відремонтувати резервуар в найкоротший термін, з мінімальними втратами для виробництва.
PLASTICAGRO