Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
PLASTICAGRO

ЗВАРЮВАННЯ ПЛАСТИКА

1

Зварювання пластику в Україні

Професійна пайка пластика або зварювання пластику в Україні пропонується невеликою кількістю компаній. Ми - одна з таких! Здійснюємо наступні типи робіт: пайка або зварювання пластику, можливість зварити пластикові листи, зварювання поліетилену, зварювання поліпропілену, зварювання ПНД, пайка ПНД.
Вартість робіт по послугах розраховується індивідуально. У розрахунку передбачається складність робіт, кількість швів і їх довжина, дрібні елементи і інші фактори.
Час виконання робіт варіюється від 30 хвилин до декількох днів, в залежності від обсягу і складності підготовчого процесу (наприклад, виготовлення кондукторів та пристроїв, закупівля додаткових матеріалів і комплектуючих).
Ми виконуємо роботи в суворій відповідності до норм, тому ви можете бути впевнені в якості виконуваних робіт і послуг!
«Коли виникає необхідність виготовити одиничний виріб із пластику, в цьому допоможе технологія зварювання пластмас. Економічно немає більш вигідного способу виробництва, адже витрати на виготовлення прес-форми і підготовку виробництва відсутні.»
PLASTICAGRO
2

Листовий пластик

До листових пластиків відносяться листи поліпропілену, листи поліетилену, ПВХ, АБС і інших пластиків. Завдяки своїм властивостям найбільш поширеними пластиками в промисловості стали поліетиленові і поліпропіленові листи. Вони добре зварюються, мають унікальну хімічну стійкість, добре переносять перепади температур, механічні та інші навантаження. Їх по праву називають ІНЖЕНЕРНИМИ пластиками. Зварні вироби на виході перевершують за якістю і властивостями литі і штамповані. Все завдяки екструзійному методу виробництва пластику і якісному зварному шву.
Конструктив пластикового виробу визначається виходячи з розрахунків на міцність і можливостей технології. Ми опрацюємо і підготуємо креслення необхідного вам виробу.
PLASTICAGRO
3

Зварювання поліетилену та поліпропілену

З'єднання поліетилену методом зварювання робить можливим виготовлення з ПНД ємностей, баків, столів, піддонів і будь-яких інших виробів за розмірами клієнта. Ціна робіт при цьому досить невисока.
З'єднання поліпропілену методом зварювання практично не відрізняється від технології зварювання поліетилену. Якості цих двох матеріалів в сумі рівні, але перевагу на сьогоднішній день віддається поліпропіленовим виробам. Виготовлення з поліпропілену баків, ємностей, конструкцій - пріоритетне завдання нашого виробництва.
Як і будь-яка технологія, пайка листового пластика вимагає особливої уваги і ретельної підготовки. Зварювання листів поліетилену низького тиску (зварювання ПНД) є єдиним надійним методом з'єднання цього популярного матеріалу.