Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно

РЕМОНТ БАКІВ ОБПРИСКУВАЧІВ

1

Професійний ремонт баків обприскувачів

Ремонтуємо пластикові баки самохідних та причіпних обприскувачів виробників Jacto, Gaspardo, Pantera, Monosem, Rauch, John Deere. Наша компанія виконує професійний ремонт пластикових ємностей в Полтаві, Києві, Дніпрі, Харкові, Сумах та областях спеціалізованим обладнанням з гарантією якості. Гарантія до 10 років.
Більшість сучасних баків виготовляються з пластиків. Найпопулярнішими пластиками для виробництва ємностей стали поліетилен і поліпропілен. 90% пластикових ємностей виготовляються саме з цих матеріалів. Висока кваліфікація і досвід наших майстрів, а також новітнє обладнання дозволяють проводити складний ремонт ємностей із пластику. Виконуємо такий спектр робіт : реставрація бака обприскувача, реставрація бака AGRO-5000, ремонт ємності під полив 6000 літрів, ремонт обприскувача berthoud, пайка фланця в ємність для ГВП, реставрація бака AGRO-5000, відновлення пластикової ємності Італія, ремонт горловини бака 10000 літрів, ремонт ніжки бака 750 літрів, ремонт бочки поліетиленової, спайка поздовжньої тріщини бака.

«Виконуємо професійний ремонт пластмасових резервуарів за місцем замовлення. Робота здійснюється нашими фахівцями в найкоротші терміни. Однак, важливо зазначити, що ремонт ємностей можливий тільки при наявності на об'єкті електрики 220в.»
PLASTICAGRO
2

Ремонт поліетиленових ємностей і поліпропіленових ємностей, ремонт полімерних ємностей і ємностей для води

Tilda Publishing

Ремонт ємностей із пластику, ремонт поліетиленових ємностей і поліпропіленових ємностей, ремонт полімерних ємностей і ємностей для води. Ремонт пластикової ємності став можливим з появою технології зварювання пластмас. Ремонт поліетилену здійснюється з використанням ручних зварювальних екструдерів. Поліетилен хімічно і морозо стійкий, є відмінним ізолятором, ударостійкий, при нагріванні розм'якшується (при 80-120 ° С), при охолодженні застигає, що робить не ефективним використання будь яких клейових речовин або смол. В середньому ремонт поліетиленовою ємності займає від одного до двох годин. Час ремонту варіюється в залежності від умов роботи і ступеня пошкодження ємності.

Часто до нас звертаються клієнти з проханням ремонту бака для реагентів. Ми ремонтуємо будь-які пластикові баки - баки для лугів, ємності для кислоти, баки для розчинів солей і інших хімічних розчинів. Перед ремонтом баки для хімікатів потрібно ретельно вимити і провітрити.
PLASTICAGRO
3

Ремонт поліпропілену

Tilda Publishing

Ремонт поліпропілену теж здійснюється за допомогою зварювальних екструдерів. На відміну від поліетилену, поліпропілен більш твердий матеріал, більш стійкий до стирання, має більший інтервал робочих температур.
В основному об'єктами ремонту стають ємності для води. Але завдяки своїй хімічній стійкості, поліетилен і поліпропілен використовують практично всі хімічні виробництва.

4

Ремонт підземних ємностей

Ремонт підземних ємностей займає особливе місце в нашій роботі. Місця ремонту в підземних ємностях часто важкодоступні, іноді доводиться йти на підготовчі роботи з відкачування та відкопування місць пошкоджень. Для ремонту підземних ємностей необхідно відкачати воду і забезпечити прохід всередину ємності (або відкопати пошкоджене місце зовні). Але не поспішайте цього робити, можливо пошкодження і не вимагають таких підготовчих робіт, краще зателефонуйте і проконсультуйтеся з нами.