Залиште ваш номер телефону і ми вам зателефонуємо
Або ви можете зателефонувати нам самостійно
PLASTICAGRO

РЕМОНТ ПЛАСТИКОВОГО БЕНЗОБАКА

1

Професійний ремонт бензобаків

Якщо у вас зламався пластиковий бак - немає необхідності купувати новий бензобак, як зазвичай радять сервісні організації та постачальники запчастин, його можна полагодити і це обійдеться в рази дешевше покупки нового. Відремонтований бак служитиме, як новий. Можливий ремонт без зняття з трактору комбайну обприскувача або іншої техніки. Пропонуємо наступні типи послуг: ремонт паливного бака, ремонт дизельних баків, ремонт бензобака з пластмаси або ремонт пластикового бензобака, пайка бензобака, ремонт ємності для солярки, ремонт поліпропіленового бака, ремонт паливного бака комбайна, пробій днища паливного бака, ремонт бочки на обприскувач, пробій у пластиковому понтоні, пайка двошарової ємності.
«Потребуєте ремонту бензобака? Ви потрапили на потрібний сайт! Здійснюємо професійний ремонт пластикових бензобаків для тракторів комбайнів та іншої техніки»
PLASTICAGRO
2

Як ми виконуємо ремонт пластмасового бензобака?

Перед ремонтом пластмасового бензобака необхідно злити з нього бензин або солярку і залишити пробку відкритої для виходу парів палива. Бензобак від спецтехніки перед ремонтом потрібно обов'язково знімати з машини. Деякі бензобаки можна відремонтувати прямо на автомобілі. Це залежить від характеру пошкодження і місця витоку палива. Наші майстри здійснюють ремонт бензобаків із пластику екструзійним методом, що забезпечує працездатність бака як нового.
Деякі сервісні компанії пропонують ремонт нагрітим повітрям (присадним матеріалом). Але не поспішайте робити такі роботи! Ремонт присадкою сильно перегріває пластик. Місце ремонту зазвичай ламається і тріскається знову. Не завжди можна зробити ремонт заново, так як місце ремонту вже перегрітий і матеріал лягає не так надійно, як раніше. У деяких ситуаціях місце ремонту перегрітий настільки, що нормальний ремонт вже неможливий. Завдяки екструзійному ремонту ви отримаєте надійне і якісне з'єднання.
PLASTICAGRO
3

На роботи, виконані методом екструзії ми даємо гарантію!

Ремонт бензобака в залежності від складності робіт може зайняти від 30 хвилин до декількох годин. Ремонт пластикових автомобільних бензобаків, зазвичай, проводиться відразу в присутності клієнта.